Champions Tennis w Royal Albert Hall

Londyn to jedno z naszych bardziej ulubionych miast. Najbardziej w nim podoba nam się to, że za każdym razem można tam robić zupełnie coś innego, często w bardzo niekonwencjonalny sposób. W dodatku wszystko da się zaplanować z własnego fotela, a właściwie z każdego miejsca na kuli ziemskiej z dostępem do internetu. 

Tym razem głównym punktem pobytu w Londynie był Turniej Tenisowy, który odbywał się w jednej z najsławniejszych sal koncertowych Europy – Royal Albert Hall. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nie jest to zwykły turniej choć owszem grają w nim znani na całym świecie tenisiści i tenisistki. Jest to turniej pokazujący, że tenis może być fantastyczną zabawą i przepięknym sportem dla każdego. W tym roku na korcie i poza nim można było podziwiać między innymi Johna McEnroe i Fernando Gonzalez choć najwięcej przyjemności dostarczał  wszystkim Mansour Bahrami do łez rozbawiający publicznosc zaskakującą grą i komicznym zachowaniem. Nasze dzieci z cała resztą publiczności głośno śmiały się widząc, co dzieje się na korcie i – mamy nadzieję – brały udzial w ważnej lekcji, że niekoniecznie liczy się zwycięstwo, często równie ważne jest samo uczestnictwo i dobra zabawa. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Zachęcamy do odwiedzenia Londynu na przełomie listopada i grudnia, gdy odbywa się tam Champions Tennis.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do zobaczenia za rok! 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA